مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴ قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک و ناحیه صنعتی باغملک منعقد شده است. اخلاق محمدیان در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی باغملک اظهار کرد: در قالب این قراردادها ۶ هکتار زمین به متقاضیان واگذار شده است و بر […]

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴ قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک و ناحیه صنعتی باغملک منعقد شده است.

اخلاق محمدیان در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی باغملک اظهار کرد: در قالب این قراردادها ۶ هکتار زمین به متقاضیان واگذار شده است و بر اساس جواز تأسیس پیش بینی می شود ۴۸ فرصت شغلی ایجاد و حدوداً بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال نیز سرمایه گذاری در این شهرک و ناحیه انجام شود.

محمدیان با اشاره به وضعیت کلی شهرک و ناحیه صنعتی باغملک بیان کرد: در مجموع ۱۰ واحد صنعتی تاکنون در این شهرک و ناحیه به بهره برداری رسیده است و ۹۶ نفر در این واحدها مشغول به کار هستند.

وی افزود: ۲۹ قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین از ابتدای فعالیت شهرک و ناحیه صنعتی باغملک با متقاضیان سرمایه گذاری در این شهرک و ناحیه منعقد شده است و باغملک از جمله شهرستان های مورد نظر سرمایه داران برای ورود به حوزه سرمایه گذاری در زمینه تولید و صنعت است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان ضمن بازدید از بوستان مرکبات احداث شده در شهرک صنعتی باغملک با مدیران واحدهای تولیدی نیز نشستی با محوریت بررسی وضعیت تولید و موانع موجود برگزار کرد.

  • منبع خبر : شهرک های صنعتی خوزستان