غلامرضا شریعتی با حضور در بیمارستان های رازی، امیرکبیر و بقایی از مجروحان حادثه تروریستی امروز اهواز عیادت کرد.
استاندار خوزستان در جریان این عیادت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در روزی که رژیم بعثی عراق کشور را مورد تهاجم قرار داد و صدمات و مشکلات فراوانی بر دو ملت ایران و عراق تحمیل کرد تعدادی از دنباله روها و عناصر گروه های تروریستی مرتکب جنایت هولناک امروز شدند.
شریعتی افزود: این اقدامات موجب چسبندگی بیشتر مردم و نظام می‌شود و همراهی و اتحاد مردم را تقویت میکند و از این لحاظ تروریست ها ره به جایی نمی برند و این مزدوران و دشمنان که برای ایران عزیز خوابهای آشفته دیده اند خواب های آنها تا امروز تعبیر نشده و از این به بعد هم نخواهد شد.
رئیس شورای تامین استان عنوان کرد: مردم و مسئولین ما در کنار هم هستند و نیروهای امنیتی ما بدون ترس از مردم دفاع کردند و خطر را به جان خریدند و ایستادگی کردند و تروریستها را به سزای خود رساندند که این ها مایه امید است و نشان می دهد هیچ فاصله ای بین مردم و مسئولان نیست.
استاندار خوزستان ادامه داد: تلاش ما بر این است مداوای مصدومان با سرعت و جدیت دنبال شود؛ جا دارد از پزشکان پرستاران و کادر درمانی که به موقع اقدام نمودند صمیمانه سپاسگزاری کنم و امیدواریم خداوند به خانواده شهدا صبر دهد و به شهدای عزیز اجر جزیل بدهد و مجروحین عزیز هم به سرعت تندرستی و صحت خود را بازیابند.

  • منبع خبر : استانداری خوزستان