به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر ، ولی اله حیاتی در بازدید از پروژه خط دوم آبرسانی غدیر گفت : اقدامات لازم برای پایان عملیات اجرایی این طرح انجام شده است .

وی افزود : لوله های آبرسانی کاملا در محل خود مستقر و نصب شده اند و 4 اکیپ بصورت شبانه روزی مشغول کار هستند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر تصریح کرد: فقط نقاط اتصال به سروصل ها باقی مانده اند و در حال انجام هستند که در سه راه حسینیه به خط خرمشهر و آبادان وصل می شود .

حیاتی خاطرنشان کرد : باتوجه به اینکه در طرح قبلی غدیر لوله های انشعاب به خرمشهر و آبادان انجام شده است با همان انشعاب قبلی افزایش فشار آب صورت می گیرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مردم شریف خرمشهر و آبادان که در طول این مدت صبر و بردباری به خرج دادند ، بیان کرد : امیدواریم با برنامه ریزی هایی انجام شده در پروژه خط دوم غدیربتوانیم هرچه سریعتر آب شرب سالم در اختیار مردم قرار دهیم.

وی در پایان از عنایت ویژه دکتر شریعتی استاندار سختکوش خوزستان ، مدیر عامل و قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند و همچنین پیگیری های دلسورانه نماینده محترم مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی و همچنین دکتر هاشمی زاده معاون عمرانی استاندار که در بحث آبرسانی به خرمشهر و آبادان عنایت ویژه ای داشتند، تقدیر و تشکر نمودند.